Dodanie vizitiekDodanie vizitiek

prebieha kuriérom alebo osobným odberom u nás v tlačiarni. Maximálna dodacia lehota sú 3 pracovné dni. Ak máte záujem o expresnú tlač, objednávky prijaté do 14 hod budú ešte v ten deň expedované a zaslané k vám, prípadne pripravené k osobnému odberu.

Vizitky na tlač nám prosím zasielajte v tlačovom pdf, CMYK, 300 dpi, texty v krivkách. Ak je potrebné prepracovať váš návrh, naši zanietení grafici vám s tým radi pomôžu za úhradu ich práce.

Kompletné dodacie podmienky môžte nájsť tu

V La Vizitkárni sa staráme o vaše vizitky s láskou a rešpektom.
U nás vám pripravíme chutné vizitky za primerané ceny. S kvalitou budete spokojný, s cenou tiež. Tlač vizitiek u nás vám vyčarí úsmev na tvári. Či vám to ponáhľa a či nie, k dispozícii je vám naše pekárenské náčinie.
Chute farieb tlačiarenských neochutnáte jazykom ale očami. Bohatú ponuku vizitiek nájdete u nás hneď práve na jeden klik a nie je v tom žiadny tlačiarenský trik. Výroba vizitiek je pre nás hrou, tak ako pre pekára múka zábavou. 200 návrhov vizitiek v Kolekcie vizitieke, nech sa páči, ochutnajte.
Kulinárske umenie radi s tlačiarenskou profesiou skĺbime a vám tak naozaj jedinečnú vizitku navrhneme. Či ste právnik, zlatník, šermiar alebo riaditeľ s vizitkou od nás budete sa prezentovať ako škaredého dizajnu krotiteľ. U nás len pekné vizitky vyrábame preto aj vám radi takú namiešame.