O nás

 

Vizitky vyrábame s láskou

Sme tím nadšencov pekného dizajnu a priekopníkov v sprístupňovaní modernej grafiky pre slovenského malého a stredného podnikateľa. Naším cieľom je ponúknuť možnosti kreatívneho a nápaditého dizajnu aj pre spoločnosti, ktoré za sebou nemajú veľkú reklamnú agentúru. Z tohto dôvodu sme na slovenskú pôdu povolali pekára Viziha, z ďalekých, bájami opradených, francúzských pekární, kde namiesto pečiva pripravujú tie najchutnejšie vizitky. Vizitky, kde sa vaše oko naje a vaša myseľ uspokojí pri myšlienke, že ste majiteľom hrdej, nebojácnej a proti škaredosti bojujúcej vizitky. A nielen vy budete k spokojnosti sýty ale hlavne príjemcovia vizitky, tí ktorým sa okrem kontaktných informácií do pamäte vryje aj ojedinelé a atraktívne spracovanie vizitky.U nás vám pripravíme chutné vizitky za primerané ceny. S kvalitou budete spokojný, s cenou tiež. Tlač vizitiek u nás vám vyčarí úsmev na tvári. Či vám to ponáhľa a či nie, k dispozícii je vám naše pekárenské náčinie.
Chute farieb tlačiarenských neochutnáte jazykom ale očami. Bohatú ponuku vizitiek nájdete u nás hneď práve na jeden klik a nie je v tom žiadny tlačiarenský trik. Výroba vizitiek je pre nás hrou, tak ako pre pekára múka zábavou. 200 návrhov vizitiek v Kolekcie vizitieke, nech sa páči, ochutnajte.
Kulinárske umenie radi s tlačiarenskou profesiou skĺbime a vám tak naozaj jedinečnú vizitku navrhneme. Či ste právnik, zlatník, šermiar alebo riaditeľ s vizitkou od nás budete sa prezentovať ako škaredého dizajnu krotiteľ. U nás len pekné vizitky vyrábame preto aj vám radi takú namiešame.