(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-49987916-1', 'lavizitkaren.sk'); ga('send', 'pageview');

Vizitky na mieru

Vizitka na mieru


Máte predstavu o vlastnej vizitke ale neviete ju zhmotniť a dať jej konkrétnu papierovú podobu? Alebo máte len pocit, akoby asi vaša vizitka mala vyzerať ale vaša fantázia je radšej zamestnaná príjemnejším dobrodružstvom ako práve grafikou vizitky? Túžite po originálnej, dych vyrážajúcej, nezabudnuteľnej vizitke alebo chcete len takú vizitku, ktorá bude spĺňať všetky vizitkové štandardy?

V týchto všetkých prípadoch a aj v mnohých ďalších, ktoré sme práve nespomenuli, vám veľmi radi pomôžeme. Sme majstri od vizitiek a vizitkové dobrodružstvá zažívame úplne najradšej. Nechajte si od nás pripraviť návrh originálnej vizitky, ktorá bude moderná, bude sa páčiť a najdôležitejšie bude len a len vaša. Takú viztiku by mal mať každý.

Kontaktujte nás pre viac info.
vizi@lavizitkaren.sk
Originálny návrh vizitky už od 35 eur.