Vizitka

Predná strana Zadná strana


Modern a sviei dizajn na vaej vizitke. Vizitky navrhnut tak, aby dokonale zapsobili na jej prjemcu. Nebu?te vedn a staromdny. Oslovte vizitkou, ktor sa bude ukazova? sama. Vizitky z La Vizitkrne vm pomu dosta? v biznis na nov rove?

Minimlny odber 30ks na jeden druh vizitky. Vizitky tla?me tandardne na 300g obojstranne hladenom papieri, lesklom.

KVALITA A SPRACOVANIE

Vaše vizitky tlačíme na profesionálnych strojoch značky Xerox, štandardne na 300g obojstranne hladený papier. V prípade záujmu je možné si výbrať iný typ papiera, prípadne finalizáciu v podobe kolmých rohov alebo lamina.

DODANIE A PLATBA

Vizitky doručíme do 3 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platbu je možné realizovať na dobierku alebo prevodm na faktúru. V prípade osobného odberu hotovosťou. V prípade záujmu je možné vizitky tlačiť expresne do 24 hodín. Všetky ceny sú uvedené v našom cenníku.

ÚPRAVY NA VIZITKE

Radi vám bezplatne vypracujeme návrh vašej sympatickej vizitky. Všetky požiadavky na úpravu zadajte do zeleného formulára a naši pekári na vizitky vám upečú tú vašu vizitku podľa zadania. Na vizitke je možné meniť farby, typ písma, formát. Sme skutočne flexibliní, stačí nám len zaslať recept, upečieme všetko. Logo spoločnosti alebo ďalšie súbory priložte podľa potreby do formulára.

TYP PAPIERA

Vypracovanie návrhu zdarmaText na prednú stranu

Text na zadnú stranu


Poznámky
Vizitka
Vizitka
Vizitka
Vizitka
Vizitka
Vizitka
U nás vám pripravíme chutné vizitky za primerané ceny. S kvalitou budete spokojný, s cenou tiež. Tlač vizitiek u nás vám vyčarí úsmev na tvári. Či vám to ponáhľa a či nie, k dispozícii je vám naše pekárenské náčinie.
Chute farieb tlačiarenských neochutnáte jazykom ale očami. Bohatú ponuku vizitiek nájdete u nás hneď práve na jeden klik a nie je v tom žiadny tlačiarenský trik. Výroba vizitiek je pre nás hrou, tak ako pre pekára múka zábavou. 200 návrhov vizitiek v Kolekcie vizitieke, nech sa páči, ochutnajte.
Kulinárske umenie radi s tlačiarenskou profesiou skĺbime a vám tak naozaj jedinečnú vizitku navrhneme. Či ste právnik, zlatník, šermiar alebo riaditeľ s vizitkou od nás budete sa prezentovať ako škaredého dizajnu krotiteľ. U nás len pekné vizitky vyrábame preto aj vám radi takú namiešame.